Fira gudstjänst hemma
 • Gudstjänst vecka 22
  Här nedanför finner du aktuell information för vecka 22. Inled er gudstjänst där hemma med att be och tacka för Guds närvaro.  Lovsång och tillbedjan Finns det någon som kan […]
 • Gudstjänst vecka 21
  Här nedanför finner du aktuell information för vecka 21. Inled er gudstjänst där hemma med att be och tacka för Guds närvaro.  Lovsång och tillbedjan  Hälsningar och information Den här […]
 • Gudstjänst vecka 20
  Den här veckan har vi en något mer barnanpassade gudstjänst. Äventyrsledarna har spelat in huvuddelen av den här helgens gudstjänstmaterial.  Givande Avsätt några minuter för att swisha en gåva till […]
 • Gudstjänst vecka 19
  Betraktelse av Björn Strömvall, För din skull!
 • Gudstjänst vecka 18
  Betraktelse av Björn Strömvall – Gud och min nästa Hälsning från bl.a. renoveringen i församlingsvåningen
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google